Par mums

SIA TEXOBLOCKir jauna liela rūpnīca, kas ražo autoklāvētos gāzbetona blokus Latvijā. 2008.gada 16 oktobrī tika izlaists pirmais bloks un šo dienu var uzskatīt par TexoBLOCK tirdzniecības markas dzimšanas dienu. Uzņēmumā tika uzstādītas jaunākās paaudzes vācu kompānijas WEHRHAHN iekārtas. Izgatavotie bloki piemēroti dzīvojamo un rūpniecisko telpu ārējo-nesošo un iekšējo sienu izbūvei. Automatizētā līnija atļauj minimizēt darbaspēka izdevumus un ražot blokus precīzi atbilstoši izmēram ( ± 1,0 mm.).  Mūra sienas izbūvei blokus ir nepieciešams līmēt horizontālajā plaknē un piepildīt vertikālās šuves. Īpašā tehnoloģija ļauj ražot vieglu un ļoti izturīgu bloku, kurš  atbilst visām Eiropas un Krievijas prasībām un standartiem. Bloku ražošana noris pēc ritmiska cikla. TexoBLOCK rūpnīcas jauda sastāv apmēram no 200 000 m³ gatavas produkcijas gadā, ar iespēju to palielināt līdz 260 000 m³.

Rūpnīcas pamatuzdevums ir ražot augstvērtīgus blokus par pieejamu cenu saskaņā ar klientu prasībāmkvalitāte, daudzums un laba cena. TexoBLOCK gāzbetona bloki atbilst šiem kritērijiem.
Ideāla ģeometriskā forma ar vertikālo rievu stiprinājuma sistēmu un speciālas izfrēzētas roku satveres dod iespēju viegli un ātri uzbūvēt siltas un ekoloģiski tīras gan dzīvojamās, gan ražošanas telpas un ēkas.